HADAR NOIBERG TRIO


HUDEBNÍ NOSIČE


21.03.2017 20:00  |  Stop Time


Hadar Noiberg - flétna
Daniel Dor - bicí
Tal Mashiach - kontrabas

koncert je součástí koncertní série  


Hadar Noiberg (nar. 1982) - flétnistka, skladatelka a aranžérka, od svého příjezdu do NYC v jednadvaceti letech ovládla svým působením žánry kubánské, jazzové a world music. Způsob, kterým transcenduje své kořeny Středního východu a nechává žánry hladce splynout, ji charakterizuje jako vysoce kvalifikovanou novátorku. Hadar začala s kariérou v útlém věku jako klasická interpretka, hrála a jezdila na turné s Young Philharmonic Orchestra a studovala na Akademii múzických umění v Tel Avivu u flétnisty Yossi Arnheima (prvního flétnisty Izraelské filharmonie).
Později se dostala na City College v New Yorku, kde obdržela bakalářský titul v oborech flétna a skladba, jejím učitelem byl význačný skladatel David Del Tredici. Hadar dostala v roce 2007 význačné ocenění za její skladatelské umění od nadace ASCAP (American Society of Composers, Authors and Publishers). Při její návštěvě Prahy v roce 2015 jí doprovodili další z řady  izraelských mladých kontrabasistů Or Baraket a zkušená americká bubenice Allison Miller.
V březnu 2017 ji doprovodí  Daniel Dor na bicí a Tal Mashiach na kontrabas 
Daniel Dor (nar. 1986) – bubeník, perkusista se českému publiku představil jako spoluhráč  Avishaie Cohena. Dalšími jeho spoluhráči byli např. Kurt Rosenwinkel, Noa, Billy Harper, Matisyahu, Robert Sadin, Diego Urcola, Daniel Zamir, Dorantes.
Tal Mashiach (nar. 1993) – kontrabasista, vystupoval s mnoha známými izraelskámi hudebníky jako např. trumpetista  Avishai Cohen, Daniel Zamir, Yuval Cohen, Amos Hofman, Ofri Nehemya.

https://www.facebook.com/events/410329585971058/

https://www.youtube.com/user/Hadarnoiberg
https://www.youtube.com/watch?v=RfbfaDyUjoE
https://www.youtube.com/watch?v=hkEErCbJ2hI

vstupenky si můžete zakoupit přes Goout, Ticketpro, TicketArt, Ticketportal.
vstupenky na místě 300,- Kč 

 

Klub 


PARTNEŘI

logo - Magistrát hlavního města Prahy
logo - Ministerstvo kultury ČR
logo - Městská část Prahy 2
logo - Městská část Prahy 1
logo - Městská část Prahy 4
logo - Městská část Prahy 11
logo - Městská část Prahy 5
logo - Městská část Prahy 6
logo - Raiffeisen Leasing
logo - Art District Prague 7

Loading…