SHALOSH (Izrael)


HUDEBNÍ NOSIČE


07.05.2016 19:30  |  Chodovská tvrz


Gadi Stern - piano
Daniel Benhorin - kontrabas
Matan Assayag - bicíShalosh je multižánrová, akustická progresivní nepokrytě jazzová kapela z New Yorku a Izraele, nad kterou od vydání prvního alba The Bell Garden internacionální auditorium kroutí hlavou. Přestože sestava tria je klasicky jazzová a její členové mají kořeny v jazzu a improvizované muzice, ubírají se cestou napříč mezi rockem, klasikou, elektronikou a hudbou Afriky a Středního východu.
Členy tria, kteří zaujmou zejména mladé posluchače svou bezprostředností, pojí nejenom muzika, ale i dlouhotrvající kamarádství. Po letech odloučení, kdy vystupovali v rolích sidemanů i lídrů, sešli se ve společné kapele s vlastním stylem ušitým na míru.
Svým debutovým albem vyvolali během krátké doby rozruch po celém světě. Jejich hudba vzbudila pozornost v Evropě, Japonsku, USA a Jižní Americe a byla označena za nositelku jednoho z nejslibnějších soundů  příštích let. Posluchači Prahy se o tom přesvědčili na jaře loňského roku jazzovém klubu Jazz Time, na Praze 1.
Programem kapely je dělat muziku, která co nejvíce pohne jejich publikem, prolomit vytvořené bariéry mezi hudbou a posluchači vybudované intelektualitou tohoto žánru.
Shalosh klade důraz na společný zvuk kapely, ale i na virtuozitu jejích jednotlivých členů.

 

vstupné na místě koncertu 250,- Kč


PARTNEŘI

logo - Magistrát hlavního města Prahy
logo - Ministerstvo kultury ČR
logo - Městská část Prahy 2
logo - Městská část Prahy 1
logo - Městská část Prahy 4
logo - Městská část Prahy 11
logo - Městská část Prahy 5
logo - Městská část Prahy 6
logo - Raiffeisen Leasing
logo - Art District Prague 7

Loading…